نود 32
ٍٍٍEset Nod32
از قابلیت های منحصر به فرد نسخه های شرکتی تک کاربره

1- سرعت بیشتر ، قدرت بیشتر ، امنیت بیشتر :


 نسخه های جدید شرکتی به نسبت نسخه های خانگی/آزمایشی که در قالب نسخه های 6 و 7 و 8 توسط سایر شرکت ها ارائه میشوند از قدرت و سرعت بالاتری برخوردارند همچنین پکیج های جدید برای مصارف خانگی تجاری ارائه شده و حتی از ویندوز های سرور و شبکه های نیز پشتیبانی می کند.

2- پشتیبانی از کلیه ویندوز ها حتی ویندوز های سرور : نسخه های شرکتی جدید تنها نسخه هایی هستند که از کلیه ورژن های ویندوز پشتیبانی میکنند . برای مثال نسخه های خانگی/آزمایشی از ویندوز های سرور 2000 ، سرور 2003 ، سرور 2008 ، سرور 2008R2 ، سرور 2012 و سرور 2012R2  پشتیبانی نمی کنند . اما پکیج های شرکتی جدید علاوه بر ویندوز های Xp - Vista - 7 / 8 / 8.1 کلیه ویندوز های فوق را نیز در دو حالت 32 بیت و 64 بیت پشتیبانی می کنند.

3- قدرت تشخیص بالاتر : نسخه های شرکتی جدید قابلیت تشخیص برنامه های ناامن و برنامه های ناخواسته را نیز به صورت پیش فرض دارند و لذا درصد شناسائی این نسخه ها از نسخه های خانگی/آزمایشی بیشتر است. در این مورد می توانید فایل نمونه 100 ویروس را از بخش فروش دریافت نموده و بر روی نسخه های خانگی تست کنید تا متوجه شوید که نسخه های تجاری با تنظیمات پیش فرض قابلیت تشخیص قوی تری دارند . برای اطلاعات بیشتر در این مورد با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمائید و یا درخواست ارسال نمونه ویروس ها و راهنمای تست را به 
ارسال نمائید. با انجام این تست تفاوت محسوس قدرت شناسائی نسخه های تجاری نود32 برای شما اثبات خواهد شد و از این پس دیگر از نسخه های خانگی/آزمایشی سایر شرکت ها استفاده نخواهید کرد.

4- قفل نرم افزاری هوشمند و آسان : در نسخه های شرکتی ESET V8 بر خلاف نسخه های قبلی شرکت کامیران ، بعد از تعویض ویندوز یا تعویض سیستم دیگر نیازی به تماس با پشتیبانی برای مجوز تعویض نوع ویندوز یا انتقال به سیستم جدید وجود ندارد. آنتی ویروس های ESET V8 شرکتی دارای قفل نرم افزاری هوشمند بوده و در صورت حذف از سیستم قبلی و یا تعویض ویندوز ، بدون نیاز به مجوز خاص با همان یوزرنیم و پسورد قبلی مجددا نصب خواهند شد. آنتی ویروس های شرکتی ESET امضای دیجیتالی از سخت افزار سیستم ساخته و آن را برای دیتاسنتر های مرکزی کنترل لایسنس ارسال میکنند و در صورت نصب یک لایسنس بر روی بیش از یک سیستم ، لایسنس را مسدود خواهند کرد. این در حالی است که نصب یک آنتی ویروس بر روی ویندوز های مختلف در یک سیستم بلامانع است . این تکنولوژی علاوه بر اثبات تک کاربره بودن محصول ، عامل مهمی در حمایت از نمایندگان گرامی و دوام فروش محصولات ESET می باشد . در حالی که دیده شده محصولات ESET با پشتیبانی برخی شرکت های رقیب کامیران با ادعای لایسنس اورجینال یا شرکتی ، بر روی بیش از یک سیستم نصب شده و لایسنس آنها باطل نشده است که این حالت نشان از شرکتی نبودن محصول می باشد و در بلند مدت باعث کاهش فروش نمایندگان و همچنین کاهش امنیت سیستم خواهد شد.

5- رهگیری IP نوت بوک های مسروقه : نسخه های شرکتی ESET V8 همانند نسخه های قبلی شرکت کامیران قابلیت رهگیری IP نوت بوک های مسروقه را در کنار سیستم Anti-Theft داراست . در این سیستم اگر نوت بوک یا سیستمی سرقت شود ، کاربر می تواند با تماس با شرکت کامیران و اعلام سرقت نسبت به رهگیری IP های سیستم خود اقدام نماید. این قابلیت در نسخه های خانگی/آزمایشی غیر شرکتی با عنوان Anti-Theft ارائه شده است که مستلزم فعال سازی توسط کاربر است . اما قابلیت رهگیری IP در نسخه های تجاری بدون نیاز به فعال سازی توسط کاربر می باشد. اگر نوت بوک سرقت شده به اینترنت متصل شود IP او در دیتاسنتر های آنتی ویروس های تجاری ثبت میشود و با ارائه این آی پی به پلیس فتا می توان محل آنلاین شدن سارق را مشخص نمود.

6- آپدیت آفلاین بدون اینترنت : امکان آپدیت آفلاین ( بروزرسانی آنتی ویروس بدون اینترنت برای مناطق فاقد اینترنت یا Dialup ) قابلیتی است که در نسخه های خانگی/آزمایشی ESET غیر فعال است و کاربر برای استفاده از این قابلیت باید اقدام به دستکاری و کرک نرم افزارهای خانگی نماید . اما در نسخه های شرکتی V8 این قابلیت به صورت پیش فرض فعال است.

7- آنتی ویروس مخصوص ویندوز های سرور : قابلیت منحصر به فرد دیگری که در پکیج های تک شرکتی ESET V8 وجود دارد ، آنتی ویروس مخصوص ویندوز های سرور با عنوان ESET File Security For Server در دو حالت 32 بیت و 64 بیت است که محصولی اختصاصی برای ویندوز های سرور 2003 الی 2012 است . این آنتی ویروس سبک ترین و سریعترین محصول ESET برای حداقل استفاده از منابع سرور می باشد.

8- آنتی ویروس Bootable با آپدیت سال 2014/12 : سی دی های نسخه های ESET V8 شرکت کامیران مجهز به نرم افزار ESET SysRescue می باشند که می توانند به صورت Bootable عمل کرده و آنتی ویروس ESET را با آپدیت سال 2014/12 بدون نصب در محیط خارج از ویندوز لود کرده تا کاربر بتواند خارج از محیط ویندوز و قبل از نصب آنتی ویروس اقدام به پاکسازی سیستم نماید. در مواقعی که ویندوز شما دیگر بالا نمی آید ، ESET SysRescue همانند یک ویندوز Live عمل کرده و این قابلیت را دارد که فایل های کاربر را از درایو C به سایر درایو ها یا به حافظه های USB منتقل کند.

9- برنامه تغییر رمز اکانت های ویندوز در محیط خارج ویندوز : قابلیت دیگری که در نرم افزار ESET SysRescue در محیط خارج ویندوز در اختیار کاربر قرار دارد برنامه ای به نام resetpass است که با فرمانی تحت همین عنوان از محیط Command Prompt اجرا میشود. این نرم افزار که توسط تیم نرم افزاری کامیران در این پکیج قرارداده شده است به راحتی میتواند رمز کاربران ویندوز را تغییر دهد و در مواقعی که کاربر رمز ویندوز خود را فراموش کرده است ، رمز دلخواه او را بر روی اکانت ها Set نماید . این نرم افزار برای کلیه ویندوز ها حتی ویندوز 8 و 8.1 نیز قابل استفاده است.

10- نصب سفارش ماژول های آنتی ویروس : در نسخه های خانگی/آزمایشی امکان غیر فعال کردن ماژول های آنتی ویروس ( برای مثال فایروال ) در هنگام نصب وجود ندارد اما در نسخه های تجاری ESET Endpoint Security این قابلیت در بخش Custom installation وجود دارد و کاربر میتواند حتی قبل از نصب ، تنظیمات لازم جهت جلوگیری از هر گونه تداخل نرم افزاری را اعمال نماید. این قابلیت امکان نصب آنتی ویروس بر روی ویندوز های مشکل دار را نیز میسر میسازد.

11- سازگاری بیشتر با مودم های ADSL و اکسس پوینت ها : در نسخه های تجاری ESET Endpoint Security به صورت پیش فرض آدرس IP مودم های اینترنت پرسرعت که معمولا 192.168.1.1 می باشد با حداکثر سازگاری تعریف شده است تا از هرگونه تداخل مودم با دیوار آتش جلوگیری شود.

12- سامانه هوشمند فعال سازی لایسنس و مدیریت نمایندگان و شبکه فروش :  در نسخه های جدید V8 ، فعال سازی لایسنس توسط مرکز مدیریت لایسنس کامیران در سایت
httpS://KaraAv.com/Register انجام میشود. این سامانه این قابلیت را دارد که نمایندگان شرکت را به واسطه کد نمایندگی آنها شناسائی کرده و لایسنس را به نام نماینده مربوطه ثبت نماید. در این حالت پس از یکسال اگر خریدار بدون مراجعه به نماینده شخصا اقدام به تمدید لایسنس نماید ، درصد تخفیف مشخص شده در حساب نماینده مربوطه لحاظ خواهد شد. نمایندگان محترم برای اطلاع بیشتر در این مورد و دریافت کد نمایندگی جدید خود می توانند با بخش نمایندگان شرکت کامیران تماس حاصل نمایند. با استفاده از این سامانه هوشمند از فروش محصولات خارج از شبکه فروش شرکت به نحو محسوسی جلوگیری خواهد شد.