بیت دیفندر
Bitdefenderشرکت نرم افزاری بیت دیفندر کار خود را از سال 1998 میلادی در شهر بخارست ، کشور رومانی توسط Florin Talpes و همسرش Mariuca Talpes با نام گروه نرم افزاری سافت وین و عرضه آنتی ویروس avx آغاز کرد . در آن زمان این آنتی ویروس اولین برنامه امنیتی بود که با مرورگرهای اینترنت همخوانی داشت و تمامی فایل هایی را که در زمان برقراری ارتباط اینترنتی رد و بدل می شد بررسی می کرد . همچنین بیت دیفندر اولین شرکتی بود که مطالعه و تشخیص رفتاری ویروس ها را در برنامه هایش گنجاد . از سال 2002 به بعد این شرکت نام خود را به بیت دیفندر تغییر داد . در حال حاضر این نرم افزار بیش از 41 میلیون کاربر در جهان دارد. این شرکت ابزارهایی برای کاربران تجاری و امنیت سرورها و شبکه های کامپیوتری ارائه میدهد.

BitDefender Antivirus Plus یکی از محصولات کمپانی BitDefender بوده که با نصب آن دیگر به هیچ وجه نگران نفوذ ویروس ها به داخل سیستم خود نخواهید بود زیرا این آنتی ویروس با قدرت در مقابل بدافزارها و فایل های مخرب ایستادگی می کند . هسته ویروس یاب این نرم افزار مورد تائید آزمایشگاه آمریکائی ICSA می باشد که با داشتن چنین هسته بسیار قوی در امان ماندن ویروس ها در هنگام اسکن برنامه غیر ممکن است . این برنامه به صورت خودکار عمل اسکن هارد را انجام می دهد که به محض مشاهده فایل مخرب اقدام به حذف آن می نماید.

به طور کلی این آنتی‌ویروس امکانات کاملی دارد، به‌راحتی به‌روزرسانی می‌شود و در رقابت با بدافزارها ، بیشترین قدرت تشخیص و جلوگیری را از خود نشان ‌می‌دهد. البته برخی از آنتی‌ویروس‌های دیگر از نظر میزان حافظه مصرفی و یا سرعت اسکن کردن از این آنتی‌ویروس سریع‌تر هستند اما در کل این آنتی‌ویروس برای کاربران خانگی با سطح تخصص میانی ، کاملا مناسب است